CO JE TO “BYT ČI DŮM ALL INCLUSIVE“? JEDNÁ SE O NOVOU SLUŽBU PRO KLIENTY GARDEN CITY REALITY.

Z důvodu aktuálního nedostatku zajímavých nemovitostí na trhu a pro ty, kteří již dlouho a bez úspěchu vhodnou nemovitost hledají, či nemají na hledání čas, nevyznají se v procesu koupě nemovitosti nebo mají s koupí či poptáváním nemovitosti špatnou zkušenost, nabízíme službu

"Byt či dům all inclusive".

Služba spočívá ve vyhledání nemovitosti k bydlení nebo jako investici a to dle zadání klienta. Klient v takovém případě přesně specifikuje požadovaný typ nemovitosti, preferovanou formu financování a my takovouto nemovitost pro klienta najdeme a pomůžeme mu se všemi formalitami.

 

Příklad

Klient nás navštíví a zadá objednávku na:

My pro klienta vytipujeme nemovitosti podle této specifikace, zajistíme prohlídky a klienta na prohlídky doprovodíme. Takto postupujeme do doby než si klient některý z bytů vybere. Následně pro klienta zajistíme možnost vhodného financování a pojištění nemovitosti. Naše smluvní advokátní kancelář, Milner, Stehlík, Zapotil a spol. prověří vybranou nemovitost, aby zjistila, jestli není nemovitost zatížena právní vadou (exekuce, věcné břemeno, chybné údaje v katastru nemovitostí atd.), stejně tak provede, s Vaší součinností, kontrolu smluvní dokumentace (rezervační smlouva, kupní smlouva, úvěrová smlouva, návrh na vklad). U všech jednání s třetí stranou jsme na přání klienta osobně k dispozici. Po provedení vkladu, pokud je klient plátcem daně z nabytí nemovitosti, pro klienta vypracujeme příslušné daňové přiznání.

Tuto službu poskytujeme klientovi po předem stanovenou dobu, např. na 3 měsíce. Pokud si klient z nabízených nemovitostí žádnou nevybere, pak naší realitní kanceláři Garden City Reality nic neplatí. Pokud se nám podaří vhodnou nemovitost pro klienta nelézt, pak nám uhradí zpravidla 1% z kupní ceny nemovitosti + zákonné DPH.

Samozřejmě je možné rozsah služeb dále rozšířit, např. o vypracování kompletní smluvní dokumentace, odhad nemovitosti, stěhování z/do nemovitosti, návrh a realizace interiérů, pronájem zakoupené nemovitosti a mnoho dalších.

Pokud Vás služba "Byt či dům all inclusive" zaujala, případně, pokud potřebujete poradit ohledně bezpečného nákupu či prodeje nemovitosti, budu rád, když se na mě a naši kancelář Garden City Reality obrátíte.

Zdraví Vás,
Michal Korpoš 
majitel Garden City Reality

 

 

Kontakt

Máte zájem o naše služby, nebo jen potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!
Pošlete nám email a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Garden City Reality
Kancelář: Václavské nám. 794/38, II. schodiště, 110 00 Praha 1
Sídlo: Mattioliho 3274/3, 106 00 Praha 10
Tel.: +420 603 159 766
michal.korpos@gardencity.cz

Najdete nás i na sociálních sítích: