Jak prodat nemovitost? zn. “BEZ REALITKY”

Návod jak dobře a bezpečně prodat Vaši nemovitost

Víte, že v západní Evropě a v zámoří se až 90% všech prodejů nemovitostí realizuje prostřednictvím realitní kanceláře? V některých zemích dokonce zákon přikazuje prodej nemovitosti realizovat přes autorizovanou realitní kancelář.
U nás v ČR, naštěstí, stále platí možnost svobodného rozhodnutí, jestli si chcete nemovitost prodat sami nebo to svěříte někomu jinému.
Důvodů pro jednotlivá rozhodnutí může být mnoho. Například chce majitel ušetřit za platbu provize  realitní kanceláři, nebo má sám dostatek zkušeností z prodeje jeho předešlých nemovitostí, nebo si prodej řídí sám a na smlouvy a právní záležitosti spojené s převodem má vlastního advokáta.
Někdo jiný je ale v opačné pozici. Prodej nemovitosti pro něj znamená velký stres, nezná postup jak při prodeji postupovat a co je potřeba vše zařídit, aby prodej proběhl úspěšně a bezpečně, včetně získání očekávaného finančního obnosu.

 

 

Zde jsme připravili řešení pro obě skupiny majitelů.

...... a to včetně informace o obvyklých cenách za úkony, které jsou s prodejem nemovitosti spojeny :-)

Pokud potřebujete jakékoliv doplňující informace, napište nám nebo zavolejte na +420 603 159 766. Na SMS i email Vám odpovíme během několika hodin.

 

 


Kontakt

Máte zájem o naše služby, nebo jen potřebujete poradit? Jsme tu pro Vás!
Pošlete nám email a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Garden City Reality
Kancelář: Václavské nám. 794/38, II. schodiště, 110 00 Praha 1
Sídlo: Mattioliho 3274/3, 106 00 Praha 10
Tel.: +420 603 159 766
michal.korpos@gardencity.cz

Najdete nás i na sociálních sítích: